19.07. 2015 SAPELI POLNÁ - SOKOL RADOSTÍN 8 - 0 / 3-0 /

Sapeláci měli v pátek zahajovací trénink a v neděli navečer sehráli na nadějovském trávníku první přípravné utkání, ve kterém jim byl soupeřem bétřídní tým Radostína. Sapeláci měli po celé utkání výrazně navrch a v řadě situací gólovými situacemi přímo pohrdali.

Jak padaly branky:

27. minuta - Ondra Záškoda se protáhl mezi beky a předložil gólovou nabídku pro Vojtu Koukala 1-0.

29.minuta - Milan Špendlíček našel křížným pasem Pavla Matějíčka a ten z 16 metrů zamířil přesně  2-0.

45.minuta - Milan Špendlíček vypálil bombu zpoza šestnáctky přesně k tyči  3-0.

48.minuta - Tomáš Reiterman uvolnil Ondru Záškodu a ten s přehledem proměnil svůj únik 4-0.

55.minuta -  Tomáš Reiterman přihrává Ondrovi Záškodovi a ten opět skóruje 5-0.

65. minuta - Patrik  Fišer se štěstím proměňuje své sólo 6-0.

70. minuta - Vojta Koukal vypálil, Tomáš Reiterman doráží 7-0.

76. minuta - Patrik Fišer přijhrává, Honza Vacek levačkou z hranice pokutového kopu skóruje 8-0.

Sudí: Bílek, bez karet, 20 diváků.

Sestava: Babínek - Tržil, Reiterman, Černý, Lokvenc, Takács, Vacek, Špendlíček, Slezák, Matějíček, Fišer, Záškoda, Koukal, Klíma.