Aktuality

04.06. 2023 SAPELI POLNÁ - SLOVAN KAMENICE NAD LIPOU 1 : 2 /0:1/

ikona6.jpg

Sapeláci se na utkání s atraktivním soupeřem velmi těšili, ale jen do chvíle, než se v systému objevilo jméno hlavního arbitra...

Vlastní utkáni začali Sapeláci velmi dobře, byli aktivní, hráli s chutí, dostávali se do střeleckých příležitostí. Již v 6. minutě prošel zleva do šestnáctky Adam Průcha, sklepl míč po...03.06. 2023 V neděli hostíme Kamenici nad Lipou.

zapas.jpg

Před Sapeláky je poslední domácí vystoupení v letošním soutěžním ročníku. Na svém trávníku ve Stáji přivítáme fotbalisty Slovanu Kamenice nad Lipou. Bude to utkání sousedů v tabulce, technicky vyspělých týmů, čeká se otevřený a kvalitní fotbal. Kameničtí jsou dvě kola před koncem na 4. místě, ztrácejí...01.06. 2023 V těchto dnech slaví narozeniny Réza /50/, Krpi /49/, Bary /43/

pohar.jpg

Začátek června bude bohatý na oslavy narozenin velkých postav sapelácké historie. Společným rysem všech tří oslavenců je to, že jsou i řekněme ve vyšším sportovním věku stále aktivními hráči. O koho se tedy jedná?

V neděli oslaví kulatou padesátku stále výtečný gólman Ivan Rezničenko. V Sapeli začal působit  19....31.05. 2023 Fotbalovým králem Polné jsou Sapeláci.

pohar.jpg

Dnešní Jihlavské listy hodnotí nerozhodné polenské derby a konstatují, že fotbalovým králem Polné letošní sezóny je tým SAPELÁKŮ!!! Po podzimním domácím triumfu 3:1 nyní na půdě soupeře remizoval 1:1. Sapeli tím získalo čtyři body, Slavoj jeden.28.05. 2023 Slavoj Polná - SAPELI Polná 1 - 1 /1-1/

ikona6.jpg

Již ve 3.minutě Sapeláci chybovali, ale hráči Slavoje úvodní možnost do nebezpečného zakončení nedotáhli. O chvlku později se dal do šance Ilja Kazlou, který pronikl po pravé straně, ale ani tato šance Slavoje nebyla zakončena.V 10. minutě prodloužil Adam Průcha míč hlavou za obranu Slavoje a Michal Mikeš šel sám na brankáře Dubu. Ten jeho lob dokázal vyš...28.05. 2023 Polenské derby již v neděli.

zapas.jpg

Před Sapeláky jsou již jen poslední tři zápasy letošního fotbalového ročníku. I přes výrazné zhoršení jarních výsledků oproti podzimním, mohou stále bojovat o umístění na "bedně", jak to měli před sezónou v plánu. Čekají je tři těžká utkání s týmy z čela tabulky, prvním z nich je polenské ...27.05. 2023 Ve šlágru Slavoj přivítá Sapeli.

hlaseni.jpg

Dnešní Deník zve na nedělní derby SLAVOJ - SAPELI.27.05. 2023 V TĚCHTO DNECH SLAVÍ NAROZENINY Ondřej Přibyl - 31 LET

pohar.jpg

Tento týden se s oslavenci doslova "roztrhl pytel". Jednatřicáté narozeniny oslaví v neděli středopolař Sapeláků Ondra Přibyl.

Ondrovi přejeme vše nej, jak v osobním životě, nové profesi i na fotbalovém trávníku!27.05. 2023 V TĚCHTO DNECH SLAVÍ NAROZENINY Jan Komárek - 56 LET

pohar.jpg

V sobotu oslaví šestapadesáté narozeniny generální manažer Sapeláků a správce stadionu Honza Komárek. Po tři desítky let je život jeho a jeho rodiny neodmyslitelně spjatý se sapeláckým fotbalem a sportovní areál ve Stáji je vizitkou tisíců hodin jeho práce.

Přejeme Honzovi hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a spokojenosti ...25.05. 2023 V TĚCHTO DNECH SLAVÍ NAROZENINY Dominik Procházka - 31 LET

pohar.jpg

V pátek oslaví jednatřicáté narozeniny stoper, cestovatel a pohodář Dominik Procházka, pilíř sapelácké obrany.

Přejeme mu hodně zdraví, štěstí a spokojenosti, úspěchy v osobním i profesním životě  a samozřejmě i nadále výbornou formu na fotbalovém trávníku!

 

zobrazit všechny články