19.09. 2018 ALDA KOVÁŘ DOSÁHL NA METU 500 GÓLŮ

Velezkušený záložník Sapeláků Alexander Kovář si nadělil k nedávným 39.narozeninám velmi příjemný dárek. Dokázal něco, co se ještě nikomu jinému v historii jihlavské malé kopané nepodařilo. Jako první pokořil metu pěti set vstřelených branek.

ALDO SRDEČNĚ GRATULUJEME!

19.09. 2018 Hodnocení trenérů po 6.kole krajského přeboru

Dnešní Deník přináší hodnocení trenérů krajského přeboru po odehraném 6.kole.

18.09. 2018 TRÉNINKOVÝ PLÁN NA PŘÍŠTÍ TÝDEN / 17.9. - 23.9. /

ÚTERÝ         17.30   TRÉNINK

PÁTEK         17.30   TRÉNINK

NEDĚLE       10.30   SAPELI  - Nová Ves

17.09. 2018 NAROZENINY SLAVÍ ALDA KOVÁŘ - 39 LET

Devětatřicáté narozeniny včera oslavil sapelácký universál Alda Kovář, dlouholetý hráč Vysočiny Jihlava, Slavoje a SAPELI Polná, a také historicky nejlepší střelec jihlavské malé kopané.

Přejeme Aldovi hodně zdraví, štěstí a pohody a samozřejmě také hodně vstřelených gólů.

17.09. 2018 Výsledky 6.kola krajského přeboru KFS Vysočina

Dnešní Deník přináší kompletní výsledky 6.kola krajského přeboru včetně průběžné tabulky a sestav týmů.

16.09. 2018 KOVOFINIŠ LEDEČ N.SÁZAVOU - SAPELI POLNÁ 5 - 0 / 2-0 /

V 11.minutě výborně vystřelil ze standartky Nepovím, Tomáš Hajný se překvapit nenechal. Ve 21.minutě již to bylo o poznání horší, ztečovanou střelu usměrnil do naší sítě Marek 1-0. Chtěli jsme hrát a snažili se o vyrovnání, v 35.minutě však přišla další ťafka, rychlý protiútok domácích, přihrávka pod sebe a ne&s...

14.09. 2018 V NEDĚLI JEDEME DO LEDČE

Sapeláci ve víkendovém šestém kole zajíždějí do Ledče nad Sázavou, kde je čeká další náročné utkání. Sapelákům se zatím v letošním ročníku nedaří, přesto chtějí s domácím favoritem sehrát dobré utkání a získat nějaký bodík. V sestavě stále chybí zraněn&...

13.09. 2018 JEFF HLEDÁ NOVÉHO PÁNA

Dnes na našich stránkách vyjímečně neinformujeme o dění v klubu, ale přinášíme informaci z kočičí říše. Takřka roční, velmi hravý, nádherný kocourek JEFF hledá nového, hodného páníčka. Pokud by někdo měl o Jeffa zájem, ozvěte se prosím na telefon 777 553 177.

11.09. 2018 JAKUB BENÁČEK ZRANĚN

Nešťastně skončilo utkání s Okříškami pro Kubu Benáčka. Kuba nastoupil do druhé půle a jeho výkon byl velmi dobrý, bohužel se před koncem utkání zranil a dle lékařů bude chybět 4-6 týdnů. Velká smůla! Snad se bude Kubovi noha dobře hojit a ještě stihne závěr podzimní části soutěže.

11.09. 2018 Výsledky 5.kola krajského přeboru KFS Vysočina

Pondělní Deník přináší kompletní výsledky 5.kola krajského přeboru KFS Vysočina.