01.08. 2011 SAPELI POLNÁ - Sokol Kouty 5 - 3

V generálce před zahájením krajského přeboru nastoupili Sapeláci proti druhému celku tabulky loňského ročníku I.A.třídy sk.B Sokolu Kouty.V utkání průměrné úrovně podali domácí v první půli podprůměrný výkon a zcela zaslouženě prohrávali 1-3,když je třeba říci,že se soupeř na vstřelené góly ani nenadřel,neboť mu je domácí svými hrubými chybami sami připravovali.
V poločasové přestávce trenér Sapeláků Jan Chramosta upřesnil co od hráčů požaduje a výsledkem byl obrat v utkání a druhá půle s výsledkem 4 - 0 pro Sapeláky.Celkově tedy utkání dvou rozdílných poločasů s celkovým skóre 5 - 3 pro Sapeláky a to ještě neproměnili pokutový kop.Za druhou půli je třeba domácí tým pochválit,za první nikoliv - tak by se k utkáním v KP přistupovat nedalo.
Sudí: Krejčí,40 diváků,góly domácích: Rychtecký 2,Barák,Brnický,Špendlíček.
Sestava: Musil /46.Koubek/-Tržil,Reiterman,Zeman,Šebesta /15.Vacek/-Barák,Špendlíček,Brnický,Slezák-Rychtecký,Černý.