31.05. 2015 SAPELI POLNÁ - SK KAMENICE 7 - 0 / 3-0 /

Sapeláci chtěli na svém trávníku vyhrát po třinácté v řadě, což by znamenalo vítězství v soutěži.Po upracované první půlhodince, kdy jsme se sice dokázali dostat do možností, ale špatně jsme je řešili přišla první branka z kopačky Jirky Matějíčka. Ještě do poločasu přidal dvě branky dobře hrající Vláďa Musil a o utkání bylo prakticky rozhodnuto. Při prvním gólu ho skvěle uvolnil Petr Klíma, druhou přidal po samostatné akci. V 56. minutě našel Martin Bratršovský krásným centrem Vojtu Musila a ten vstřelil letošní 100. gól našeho týmu v soutěži. Další šance spálili Petr Klíma, dvakrát Petr Tlačbaba, potom i Luboš Šerejch. V 83. minutě se dočkal Petr Tlačbaba, který po uvolnění Lubošem Šerejchem nedál gólmanovi Kamenice šanci  5-0. Tři minuty před koncem si dávali v zakončení naši hráči přednost a tak to vzal na sebe Míša Sobotka 6-0.V poslední minutě utkání ještě přidal sedmou branku Kuba Szabó po přesném centru Petra Tlačbaby.

Sapeláci tak dvě kola před koncem vybojovali vítězství ve III. třídě OP Jihlavska.

Nejlepší hráči: Musil Vladimír, Sobotka Michal, Bratršovský Martin.

Sudí: Kliment    žk: 0-1    bez vyloučených     40 diváků.

Sestava: Babínek - Dvořáček, Sobotka, Bratršovský, Vomela -  Matějíček M. / 85.Szabó /,Matějíček J.,Musil Vladimír, Lokvenc - Klíma /75. Šerejch/, Musil Vojta / 65. Tlačbaba/.