19.05. 2015 VÍKENDOVÝ PROGRAM NAŠICH TÝMŮ - Dvojzápas s louckým Buwol Metalem

O tomto víkendu nás opět čekají dvě utkání, obě však se stejným soupeřem. Sehrajeme dvojzápasové derby s týmem SK Buwol Metal Luka n/Jihlavou. V sobotu odpoledne zajíždí do Luk náš "B" tým a od 16.30 se střetne s třetím celkem tabulky - zálohou Luk. Náš tým je stále v čele tabulky s pětibodovým náskokem před Telčí "B" a navíc má zápas s Kozlovem k dobru. Očekává se kvalitní a vyrovnaný duel a my bychom chtěli nějaký bodík získat. Utkání bude řídit trio rozhodčích Nerad, Terber a Petrlík.

Náš "A" tým nastoupí v neděli v tradičním čase proti louckému "A" týmu, které v minulém kole zahrálo skvěle proti Humpolci a těsně prohrálo až v samém závěru utkání. Sapeláci již sehrají doma  pouze dva zápasy  / Luka, Moravské Budějovice/ a tak by chtěli podat kvalitní výkon a nad svým soupeřem zvítězit. Máme mu co oplácet, v podzimní části jsme podali v Lukách velmi špatný výkon a prohráli 1-2. Utkání řídí trio sudích Čamra, Holub, Niederle.

Snad se vše podaří dle našich plánů a zažijeme příjemný víkend.

SRDEČNĚ ZVEME VŠECHNY NAŠE PŘÍZNIVCE !