08.05. 2015 TJ Hodice - SAPELI POLNÁ "B" 2 - 5 / 2-3 /

Sapeláci se dostali brzy do vedení Pavlem Matějíčkem, potom však vyrobili v defenzivě dvě hrubky a domácí trestali 2-1.Naši hráči  zapli naplno a ještě do poločasu dokázali vývoj utkání dvěma brankami otočit, nejprve vyrovnal Pavel Matějíček a poté s přehledem skóroval veterán Petr Klíma.

V druhé půli jsme přidali ještě dvě branky. Za sražení Vládi Musila proměnil penaltu Michal Sobotka  2-4 a poté se prosadil Petr Tlačbaba, který po obejití gólmana uzavřel skóre utkání na konečných 2-5.

Branky: Matějíček Pavel 2x, Klíma Petr, Sobotka Michal /PK/, Tlačbaba Petr

Sestava: Babínek Jiří - Dvořáček Petr, Černý Robert, Šebesta Jiří, Lokvenc Jakub - Sobotka Michal, Matějíček Martin, Musil Vojtěch, Musil Vladimír - Klíma Petr /60' Tlačbaba Petr/, Matějíček Pavel /80' Vomela Tomáš/.

Nejlepší hráči: Jirka Šebesta,Martin Matějíček, Pavel Matějíček.