07.05. 2015 VÍKENDOVÝ PROGRAM NAŠICH TÝMŮ

Víkendový program našich týmů je tentokrát extrémně náročný. Na oba naše týmy mužů čekají dvě utkání během 48 hodin.

Áčko nastoupí v pátek 8.5. od 10.15 ve Velké Bíteši, kde ho nečeká nic lehkého. Domácí hrají o záchranu v soutěži, zatím se jim moc nedaří, odstoupil jejich trenér Klusák a nová trenérská dvojice jistě bude chtít z domácího utkání vytěžit tři body. Další zápas čeká na naše hráče v neděli 10.5.ve Stáji, kde od 10.30 hostíme nejlepší tým jara FC Chotěboř, trénovaný naším bývalým hráčem Pepou Souralem.Musíme zmobilizovat síly a hráče a odehrát obě utkání co nejlépe. Máme řadu zraněných, jednoduché to rozhodně nebude.

Béčko sehraje dva zápasy s nevyzpytatelnými týmy. V pátek 8.5. v 16.30 podzimní dohrávku v Hodicích a v neděli taktéž od 16.30 na umělce na Stoupách proti celku Roma Jihlava.Cílem našeho celku je v obou utkáních maximálně bodovat a udržet si první místo v tabulce. věříme že se nám to podaří.

Na všechna utkání zveme naše příznivce!