21.04. 2015 PETR KOUBEK MEDIÁLNÍ TVÁŘÍ " VÍKENDU OTCŮ " SYNOT LIGY

hlaseni.jpg

Zvláštní péče se ve 25. kole Synot ligy dočkali otcové se svými potomky. Generalita české nejvyšší fotbalové soutěže si pro tuto skupinu fanoušků připravila "Víkend otců".Podle organizátorů se dočkají speciálního programu, který pro ně Synot liga a jednotlivé kluby připraví.

FC Vysočina se proto do akce zapojuje také a to pátečním duelem s Baníkem Ostrava. Ten začne na stadionu v Jiráskově ulici 24. dubna od 17. hodin.

Mediální tváří tohoto utkání se stali gólman Sapeláků Petr Koubek se synem Patrikem. "Koubas" působil dlouhá léta v jihlavském fotbale, jeho srdce však patří Baníčku, o to bude sledování tohoto zápasu pro něj pikantnější.

I náš klub podporuje "Víkend otců". Páteční trénink jsme přesunuli na čtvrtek a tak mohou tátové i jejich synové vyrazit na ligový fotbal!

Foto Petra a Páti Koubkových si můžete prohlédnout zde.