12.06. 2011 SAPELI Janovice - Sokol Pohled 3 -2

V posledním domácím utkání se chtěli Sapeláci rozloučit se svými příznivci vítězstvím a chtěli tak potvrdit suverénní vítězství v soutěži.Do utkání vstoupili aktivně a již ve čtvrté minutě hodil dlouhý aut Vašek Zeman,našel v pokutovém území kapitána Milana Špendlíčka a bomba z jeho levačky znamenala vedení Sapeláků 1-0.V 17.minutě přiklepl Tomáš Reiterman míč Petru Barákovi a ten přesnou střelou k tyči zvýšil na 2-0.Domácí ukolébaní dvoubrankovým náskokem postupně čím dál víc zvolňovali,soupeř to vycítil a začal se čím dál víc osmělovat.Několikrát měli Sapeláci štěstí,ale v 33. minutě po nedorozumění Petra Tržila s Petrem Koubkem hosté snížili Janďourkem na 2-1.
I v druhé půli hráli domácí bez "jiskry a nápadu",přesto přidali v 71.minutě třetí gól zásluhou přesné střely Petra Baráka,ale to už bylo z jejich strany opravdu všechno.Hosté pokračovali v poctivém a bojovném výkonu a po nastřeleném břevnu a několika precizních zákrocích Koubka snížili v 83.minutě zásluhou Macha a i přesto,že Sapeláky ve zbytku utkání mačkali,kýženého vyrovnání nedosáhli.
góly:4´Špendlíček,17´a 78´Barák - 33´Janďourek,83´Mach.
Sudí:Jelínek /Brno/,bez karet,60 diváků.
Sestava:Koubek-Tržil,Černý,Zeman,Šebesta-Brnický,Vacek/74.Cvach/,Špendlíček,Slezák /57.Zamazal/- Barák,Reiterman.