19.03. 2015 KÁPO SE VRACÍ

S velkou radostí v srdci oznamuji skvělou zprávu pro náš klub, naše hráče i příznivce.Pro jarní části krajského přeboru znovu oblékne svůj dres č.3 ikona Sapeláků Milan Špendlíček. Po 15 úspěšných sezónách v našem klubu, se vrátil do "rodných" Puklic / Milan je ze Studének/, a zde při půlročním působení dovršil stovku mistrovských gólů a přidal i nějaký navíc. Podílel se také výraznou měrou na současné druhé příčce Sokola Puklice v okresním přeboru. Navíc dosáhl i překročil stovku gólů v Jihlavské malé kopané a tak je před ním poslední meta- nastřílet stovku u Sapeláků. To je však jen podružný důvod jeho návratu. Ten hlavní je skvělá parta, která moc stála o to, aby byl "KÁPO - ŠPENDLA" zpět mezi námi na hřišti. Velmi si vážíme Milanova rozhodnutí a víme, že v jeho maličko sportovně vyšším věku to nebylo rozhodování jednoduché.O to více si ho ceníme.

Každopádně "MILDO VÍTEJ ZPÁTKY A AŤ TI TO KOPE" !

Foto Milana Špendlíčka najdete zde