07.03. 2015 SAPELI POLNÁ "B" - TJ PODYJÍ ČERNÍČ 1 - 5 / 0-2 /

Černíčští jako suverénně vedoucí tým tabulky okresního přeboru Jihlavska byli v tomto utkání jasným favoritem, záloha Sapeláků navíc nastoupila hodně nekompletní a nebýt výpomoci Tomáše Reitermana a Lukáše Slezáka, tak bychom nedali do kupy jedenáctku....V první půli byl náš soupeř jednoznačně lepším týmem, vytvořil si řadu možností, z nichž dokázal dvě proměnit 0-2.. Skóre mohl zkorigovat Petr Tlačbaba, který běžel z půlky na osamoceného gólmana, bohužel si míč hodně předkopl.V druhé půli Sapeláci přidali, po dobře zahraném rohu Pavla Matějíčka nádherně zakončil Petr Klíma 1-2. To náš tým povzbudilo, předvedli jsme několik pěkných kombinací, bohužel bez gólového efektu. Vyrovnat mohl Petr Tlačbaba, ale i svoji druhou tutovku v tomto utkání zahodil. A tak černíčští vstřelili třetí gól, znovu převzali otěže utkání do svých rukou, přidali další dvě branky a v klidu dokráčeli k zaslouženému čtyřgólovému vítězství.

Gól: Petr Klíma

Sudí: Karel Kříž, bez karet, 10 diváků.

Nejlepší hráči: Tomáš Reiterman - Dušan Lovětínský

Sestava: Babínek - Reiterman, Šebesta, Slezák, Bratršovský M. - Matějíček M.,Matějíček J.,Matějíček P., Klíma - Sobotka, Tlačbaba.