28.02. 2015 SAPELI POLNÁ - SOKOL BOHDALOV 3 - 3 / 3-0 /

V pátek večer Sapeláci poprvé trénovali s míčem, v sobotu ráno absolvovali posilovnu a fit-box a v podvečer nastoupili k prvnímu přípravnému utkání proti Sokolu Bohdalov.

V první půli Sapeláci dominovali, vytvořili si spoustu šancí, z nichž však dokázali proměnit pouze tři - skórovali Petr Barák, Kuba Szabó a Tomáš Reiterman. Do druhé půle udělali Sapeláci změnu na šesti postech, což jak se později ukázalo bylo spolu se zvyšující se únavou našich hráčů pro vývoj utkání zcela zásadní. Druhá půle patřila Sokolu a jelikož se Sapeláci dopouštěli velmi hrubých chyb, byli za to trestání. Bohdalovští postupně vyrovnali a čekalo se kdo utkání rozhodne. Jelikož dvakrát "zklamal" Kuba Szabó a jednou Pavel Matějíček a jelikož soupeř své možnosti také zazdil, zrodila se zřejmě spravedlivá remíza.

Góly: Petr Barák, Jakub Szabó, Tomáš Reiterman.

Sudí : Ztracený, 20 diváků.

Sestava 1.půle:

Koubek - Tržil, Reiterman, Takács, Zamazal - Brnický, Vacek, Kolman, Szabó - Koukal, Barák.

Sestava 2.půle:

Babínek - Brnický, Takács, Lokvenc, Slezák - Matějíček M., Vacek / 70. Szabó/, Matějíček Pavel, Kolman - Reiterman /70. Koukal/, Musil.

Nejlepší hráči Sapeláků: Tomáš Reiterman, Petr Barák, Pavel Matějíček.