04.01. 2015 SAPELÁCKÝ TURNAJ VE ČTYHŘE - TENISCENTRUM JIHLAVA

Z náročné kvalifikace postoupily do finálového turnaje  hranému v jihlavském teniscentru tři dvojice - Petr Klíma - Tomáš Reiterman, Milan Špendlíček - Kamil Wondrák a Jiří Babínek - Pavel Krpálek. Favoritem finále byli Jiří Babínek - Pavel Krpálek, "černým koněm" turnaje měla být dvojice Milan Špendlíček - Kamil Wondrák.Nakonec však bylo všechno jinak...

Petr Klíma, Tomáš Reiterman - Milan Špendlíček, Kamil Wondrák    6 - 1, 6 - 0.

Jiří Babínek, Pavel Krpálek - Milan Špendlíček, Kamil Wondrák  6 - 0, 6 - 2.

Finále:

Petr Klíma, Tomáš Reiterman - Jiří Babínek, Pavel Krpálek   6 - 3, 6 - 4, 6 - 3.

Milan Špendlíček a Kamil Wondrák skončili na bronzové příčce, ale jejich výkon měl stoupající tendenci a některé jejich výměny byly až neuvěřitelné. Na druhém místě skončili Jiří Babínek s Pavlem Krpálkem, nešel jim první servis a v některých momentech bylo více štěstí na raketách vítězů  - Petra Klímy a Tomáše Reitermana, kteří byli tentokrát opravdu nejlepší. Tomáše Reitermana zastihl turnaj ve velké formě a Petr Klíma mu zdatně sekundoval.