08.12. 2014 ZHODNOCENÍ PODZIMNÍ ČÁSTI 2014/2015 IV. ČÁST - STARÁ GARDA

"Staří páni" měli původně plánovaných 7 utkání, bohužel zápasy s Přibyslaví, Puklicemi a Bohdalovem odpadly, takže jsme hráli pouze čtyřikrát. Ve všech případech nám byl soupeřem sousední spřátelený Sokol Bohdalov. Třikrát se hrálo ve Stáji, jednou v Bohdalově. Ve všech utkáních jsme zvítězili  / 6-0, 6-1, 4-0, 2-1/  s celkovým skóre 18 - 6.

Střelci našeho týmu: Mirek Tlačbaba - 9 gólů / 1x hattrick/, Petr Klíma - 4 góly / v jednom utkání/, Vláďa Musil a Jirka Babínek 2 góly, Pepa Boháček - 1 gól.

Ve všech čtyřech utkáních nastoupili -  Dvořáček Petr , Cink Vladislav, Dufek Pavel, Vala Jaromír, Boháček Leoš, Babínek Jiří a Tlačbaba Mirek, ve třech utkáních hráli Klíma Petr, Lán Daniel, Krpálek Pavel a Musil Vladimír.

V příští sezóně by měla stará garda sehrát osm utkání.