30.05. 2011 TJ Sapeli Janovice - FK Bohemia Světlá n/Sázavou 3 - 1

Přes dvě stovky diváků se přišlo podívat na šlágr kola /utkání prvních Sapeláků s druhými skláři/ a na souboj kanonýrů /domácího Padrnose a hostujícího Křikavy/.Zásluhou obou týmů se bylo na co dívat.Domácí vycházeli ze zajištěné obrany a hrozili rychlými brejky a zvláště v první půli byli jednoznačně lepším týmem.Již ve 14.minutě vystihl Padrnos nepřesnost hostů,obešel i gólmana a zasunul do prázdné branky 1 - 0.V 29.minutě našel čtyřicetimetrovým pasem Tržil Padrnose a ten přehlavičkoval z velkého čtverce bezmocného Janotu 2 - 0.Ve 44.minutě stačila chvilka nepozornosti a výkop gólmana Janoty prodloužil Štros ke Křikavovi a ten prostřelil Koubka 2- 1.V druhé půli se Sapeláci zatáhli až k vlastní šestnáctce,hosté získali územní převahu a měli jasně navrch.Domácí odolávali jen s maximálním vypětím sil,v jednom případě však při nich stálo i štěstí - Křikava hlavičkoval těsně vedle.Nedáš-dostaneš platilo i tentokrát - Špendlíček přiklepl míč Padrnosovi a ten po úniku prostřelil Janotu potřetí a tím zkompletoval hattrick.Bohužel po dalších dvou minutách musel být pro zranění střídán........
V 89.minutě mohl vstřelit čtvrtý gól Cvach,po samostatném úniku z poloviny hřiště však už neměl dost sil v koncovce.
Celý tým zaslouží velkou pochvalu za kolektivní,obětavý,takticky vyspělý výkon.Dík patří i Petru Barákovi a Matěji Brnickému,kteří nastoupili nedoléčení a pomohli týmu zvládnout velmi těžké utkání.Velmi dobře zahrála celá obranná čtveřice a samozřejmě autor tří gólů David Padrnos,kterému přejeme brzké uzdravení.
Poločas: 2-1,góly:14.29.84.Padrnos-44.Křikava
200 diváků,sudí:Kliner,žk:3-2,bez vyloučení.
Sestava:Koubek-Tržil,Reiterman,Zeman,Šebesta-Vacek /79.Zamazal/,Černý,Špendlíček,Barák-Brnický,Padrnos /86.Cvach/.