23.05. 2011 TJ Sapeli Janovice - FK Bohemia Světlá n/Sázavou

V neděli 29.5. od 10.30 nás čeká utkání nejtěžší.Čeká nás zápas roku.Utká se první tým tabulky naše TJ Sapeli Janovice s druhým celkem FK Bohemia ze Světlé.Hosté mají aktuálně vynikající formu,mají ve svém středu několik vyborných fotbalistů v čele s nejlepším střelcem krajských soutěží Křikavou,který dal v letošní sezóně již přes třicet branek.
Domácí Sapeláci mají v tabulce oproti svému soupeři velmi slibný šestibodový náskok a jejich kapitán - ikona klubu Milan Špendlíček bude jistě chtít dovést svůj tým k dalšímu vítězství.Řada hráčů Sapeli v minulých zápasech absentovala a dávala se dohromady po vleklých zraněních,aby byli na toto utkání v pořádku.Očekává se dobrý fotbal,pěkná návštěva i hezké počasí.Trávník je ve výborném stavu a tak budeme věřit,že souboj kanonýrů Padrnos versus Křikava vyzní úspěšně pro našeho borce a rovněž tak celé utkání.Věříme,že naši hráči udělají pro úspěch v tomto utkání maximum a že naši přiznivci budou po utkání odcházet ze stadionu spokojeni jak s hrou našeho týmu,tak s konečným výsledkem.