02.11. 2014 SAPELI POLNÁ - SLAVOJ TŘEŠŤ 2 - 1 / 1 - 0 /

Sapeláci šli od první minuty jasně za svým cílem, chtěli tři body za vítězství. První velešanci spálil Zbyněk Tlačbaba, zcela osamocený na malém čtverci trefil jen gólmana hostí. Ještě větší tutovku Zbyňkovi připravil Kuba Szabó.Pronikl do šestnáctky a naservíroval svému spoluhráči míč před prázdnou branku.Bohužel ani tuto, dá se říct jasně největší šanci utkání jsme neproměnili.A do třetice nedal loženku ani Dan Bratršovský. Ale v 33. minutě již udeřilo. Na výborně sehraný signál si seběhl Luboš Rychtecký a s přehledem skóroval -  1-0 pro Sapeláky.I v druhé půli pokračoval festival zahozených šancí. Nejprve šel sám na branku Matěj Brnický, gólman hostí ho srazil, obdržel pouze žlutou kartu a navíc Peťa Barák pohrdl pokutovým kopem - jeho střela z penaltového puntíku se mezi tyče nevešla....Bylo jasné, že dříve nebo později přijde trest a také se tak stalo. V 57. minutě se odrazil míč za šestnáctku a hostující Procházka výstavní střelou vyrovnal... ..V dalším sólovem úniku "zklamal" Matěj Brnický, tváří v tvář brankáři Třeště Zimolovi neskóroval ani on, ani dorážející Zbyněk Tlačbaba. Někteří naši hráči byli již hodně nervózní ze zmařených šancí, zbytečně řečnili a už to skoro vypadalo, že si hosté odvezou nezasloužený bod.Naši hráči však ještě zmobilizovali zbytek sil a v samotném závěru měl ke skórování blízko Kuba Szabó a posléze Honza Vacek. V 90. minutě se přece jen  našim hráčů  podařilo utkání zlomit. Štastným střelcem byl Honza Vacek, na jeho výstavní pumelenici zpoza malého čtverce neměl Zimola nárok.Našim hráčům patří poděkování za důležité vítězství a zisk tří bodů, ale také za velké množství vytvořených šancí a bojovnost až do konce utkání.Ne vždy se podaří šance proměňovat, o to je dnešní vítězství cennější.

Nejlepší hráči: Tomáš Reiterman, Matěj Brnický, Dan Bratršovský.

Sudí: Tesař, Kučerík, Kliener, žk:3-2, bez vyloučených. Delegát svazu ing. Šula, 100 diváků.

Góly: 33. Luboš Rychtecký, 90. Honza Vacek.

Sestava: Koubek - Tržil, Reiterman, Rychtecký, Barák - Szabó, Brnický, Macko /61.Vacek/, Dvořáček - Tlačbaba, Bratršovský /79. Slezák/.