15.05. 2011 Sapeli Janovice - Sokol Štoky 4 - 0

Sapelákům v tomto utkání chyběla hned čtveřice hráčů.Zranění Barák,Vacek a Brnický a distancovaný Zamazal.I proto v první půli vázla kombinace a přestože se hrálo v podstatě u jedné branky,skórovat se podařilo pouze v 22. minutě Cvachovi,který obelstil dva obránce,udělal kliku i gólmanovi a zasunul do prázdné branky.V dalších možnostech se objevil Špendlíček,Šuhaj,Padrnos i Slezák,ale přes dobře chytajícího Uhlíře se neprosadili.
V druhé půli "přidali" Sapeláci plyn a šancí začalo přibývat.Ve 47.minutě zahrával rohový kop Černý,idealně našel Šuhaje a ten zvýšil přesnou střelou k tyči na 2- 0.V 67.minutě byl ve vápně sražen agilní Šuhaj a Padrnos s přehledem zvýšil z pokutového kopu na 3-0.Čtvrtou branku /svoji druhou a opět velmi hezkou/vstřelil v 71.minutě Cvach a uzavřel účet utkání neboť další šance Sapeláků již nebyly proměněny v gól.Sapeláci si tak připsali zcela zaslouženě další tři body,neboť soupeř měl za celých devadesát minut jedinou nebezpečnou střelu,která však šla mimo branku.
Nejlepšími hráči domácích byli Zeman,Reiterman a Černý,u hostí gólman Uhlíř.
Sudí: Sláma /Žďár/,žk: 0-1,bez vyloučených.
góly:Cvach 2 /22,71/,Padrnos /67. z PK/,Šuhaj /47/.
Sestava: Koubek-Tržil,Reiterman,Zeman,Šebesta - Slezák/77.Musil/,Špendlíček,Černý,Šuhaj-Cvach,Padrnos.