00.00. 0000 JANOVICE x LEDEČ 3:0

Do prvního poločasu vstoupili lépe hosté, ale ani jedna ze šancí Špendlíčka, Zamazala ani Padrnose gól nepřinesla. V závěru poločasu naopak zahrozili hosté, když nastřelili tyč Janovické brány. Do druhé půle naskočil Slezák, a odměnil se domácímu trenérovy vítězným gólem, když míč napálil z hranice šestnáctky a prostřelil gólmana Vytisku. Další gól vstřelil unikající Padrnos, který byl za dalších 10. minut faulován ve vápně hostí, a Špendlíček z penalty završil na 3:0.
Góly: 50. Slezák, 64. Padrnos, 75. Špendlíček (PK). Rozhodčí: Čech. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0. Janovice: Bratršovský ? Lokvenc, Soural, Došek, Chramosta ? Matějíček (46. Slezák), Tržil, Lapeš, Zamazal ? Padrnos, Špendlíček. Ledeč: Vytiska ? Slavětínský (53. Pajer), Geher, Pešek, Janovec ? Hauser, Pechanec, Vosika, Štastný (69. Mikula) ? Turek, Šimek.