16.10. 2014 VÍKENDOVÝ PROGRAM NAŠICH TÝMŮ

V neděli ráno nastoupí náš "A" tým na domácím trávníku ve Stáji, soupeřem mu budou "Skláři" ze Světlé, Hostům se v letošní sezóně na venkovních hřištích mimořádně daří, z pěti utkání venku čtyři vyhráli se skórem 11-7 a jsou na prvním místě tabulky v zápasech venku. Tým se tradičně opírá o zkušeného gólmana Janotu, středopolaře Kafku a oba útočníky - produktivního Křikavu / má stejně gólů jako David Padrnos/ a velmi důrazného Štrose.Soupeř má velmi nebezpečné standartky. Naši hráči jsou jistě po nevydařeném utkání v Lukách / jen pro informaci Světlá vyhrála v Lukách 5-1/ připraveni odvést maximální výkon a naplno bodovat. Je to již potřeba, tabulka se vyrovnává, je třeba ve zbylých zápasech co nejvíce získat, aby jarní část nebyla až tak krušná. O tom, jak utkání zvládneme, se přiďte přesvědčit od 10.30. Utkání řídí trojice sudích Šula, Stehlík a Budín.

Náš "B" tým o minulém víkendu skvěle zvládl utkání o první místo se zálohou Luk a vyhrál 5-1. Nyní zajíždí naopak na hřiště posledního týmu tabulky - Sokolu Kamenice. Kameničtí mají zatím jen bod a všichni věříme, že to tak zůstane i po skončení utkání. Je k tomu však potřeba zodpovědný výkon a plné soustředění. Utkání začíná v neděli ve 14.30. Hlavním sudím bude pan Terber.