09.05. 2011 TJ Speřice - Sapeli Janovice 0 - 2

Sapeláci odjeli k utkání s tvrdým a důrazným soupeřem s cílem získat tři body a poprvé porazit tohoto soupeře na jeho půdě.Sapelákům i nadále chyběl zraněný Barák,pro pracovní povinnosti k utkání neodcestoval ani Šuhaj a tak museli nastoupit i nedoléčení Zeman s Reitermanem.
Po oťukávací čtvrthodince převzali otěže utkání Sapeláci a pozornost domácího gólmana několikrát vyzkoušeli Zamazal s Padrnosem.Zvláště Zamazal se po dlouhé absenci prezentoval velmi dobrým výkonem.Ve středu zálohy nastoupil tentokrát Špendlíček s Černým a svůj úkol zvládli velmi dobře.Většinu útoků vedli Sapeláci přes agilního Brnického,obrana hrála spolehlivě - zvláště Reiterman a Šebesta podali kvalitní výkony a když se k tomu přidaly tři skvělé zákroky Koubka bylo jasné,že to budou mít domácí hodně těžké.
Domácí gólman Brzoň měl štěstí při střelách Padrnose i Zamazala,zlikvidoval další hlavičku Padrnose,Černý dal těsně vedle,Špendlíčkova hlavička šla do boční sítě,Zamazalova bomba ze šestnácky těsně minula domácí svatyni.
V 39. minutě se již skóre měnilo.Padrnos našlápl,ze dvou beků udělal solné sloupy a podél Brzoně skoroval 0 - 1.Ještě do poločasu mohl zvýšit opět Padrnos a po něm i Zamazal ale zvýšení náskoku přišlo až po přestávce,kdy v 50.minutě opět Padrnos prostřelil halfvolejem vše co mu stálo v cestě.I nadále hráli v utkání Sapeláci prim,třetí zcela regulérní gól přidal po krásné akci Zamazal bohužel nebyl uznán.......V 62.minutě šel předčasně pod sprchy za brutální faul na Brnického domácí Štěpán.Vůbec je třeba říci,že domácí tým nejen hrál velmi tvrdě,ale také se choval velmi nesportovně k sudím - hlavní rozhodčí toto raději přehlížel a zvláště po vyloučení domácího borce byl přísný pouze na hosty - ať už co se karet týče nebo posuzováním situací.....Pod sprchy musel po dvou žlutých Zamazal,nepískala se jasná penalta na Padrnose,Padrnos dostal při jiné situaci žlutou za filmování,přitom se pouze vyhnul podražení soupeře a penalty se vůbec nedožadoval........atd.Dokonce někteří domáci diváci velmi vulgárně uráželi naše hráče a naši střídačku - dle místního zdroje byl jedním z nejagresivnějších jeden z čelních představitelů městského úřadu v Humpolci......Prostě závěr utkání moc sportovní nebyl a sudí utkání byl asi rád,že ho má za sebou.
Nicméně za předvedený výkon,bojovnost a místy osobní statečnost si Sapeláci vítězství zcela jistě zasloužili.
góly: 39. a 50.Padrnos
sudí: Jurka,Voborný,Kalina