01.10. 2014 DVĚ TŘETINY PODZIMU JSOU ZA NÁMI

Podzimní fotbalové soutěže chytily velký "lauf" a než jsme se nadáli, jsou za námi dvě třetiny soutěže. Zatímco po první třetině,/ ve které jsme hráli z pěti utkání čtyřikrát venku, jsme dokázali uhrát 8 bodů, měli jsme skóre 12-6 a v tabulce pravdy plus pět/ jsme mohli říci, že jsme spokojeni, o druhé třetině už to říci nemůžeme. Z dalších pěti utkání, z toho tří domácích jsme získali jen 7 bodů a z posledních tří / doma Ždírec a Čáslavice a venku Chotěboř/ pouze jeden. Skóre záporné 6-7, málo vstřelených gólů, hra se nám nedaří a v tabulce pravdy minus dva. Pokud shrneme uplynulých deset kol, tak je to již trošku na hraně a v závěrečné pětici utkání / doma Herálec, Světlá, Třešť, venku Luka a Budějovice/ musíme zabrat, abychom přezimovali v klidnějších vodách tabulky. V opačném případě by nás mohlo čekat těžké jaro. Ještě nesmím zapomenout, že pokud počasí dovolí, tak nás čeká ještě 9.11. předehrávka s Humpolcem.

Našemu béčku se zatím daří, zkušení starší hráči vypomáhají mladší generaci a tým má svoji tvář. Čeká nás ještě pět kol, včetně největšího soupeře týmu Luk nad Jihlavou. Už v neděli nás prověří silné Puklice. Uvidíme, jak si se závěrem soutěže poradíme, ale byla by škoda ho nezvládnout. Rezervy náš tým má, hlavně v tréninkové morálce.