02.05. 2011 Sapeli Janovice - Dlouhá Ves 5 - 0

Utkání prvního týmu tabulky s posledním nepřineslo bůhvíjaký fotbal.Sapeláci se sice snažili od první minuty o nátlakový fotbal,chtěli si vytvořit co nejvíce šancí a proměnit je.Ale bylo to křečovité a z řady šancí,které si v první půli vytvořili dokázali skórovat pouze jednou - Milan Špendlíček po zpětné přihrávce Davida Padrnose.V druhé půli domácí markatně přidali a skóre se začalo postupně měnit a to hlavně zásluhou kapitána domácích Milana Špendlíčka.Na jeho druhý gól v 62.minutě mu přihrál Robert Černý,třetí branku vstřelil z chytře rozehrané standartky v 65.minutě.Poté propálil v 67.minutě houštinu těl Honza Vacek a "angličanem" o tyč vstřelil čtvrtou branku Sapeláků.Účet podtrhl Milan Špendlíček a v 85.vstřelil svoji čtvrtou branku - 5 - 0 pro Sapeli Janovice.Vzhledem k vytvořeným šancím je pětigólová výhra opravdu minimem,spoustu šancí jsme až neuvěřitelným způsobem zahodili,což by se nám mohlo v jiných zápasech vymstít.......
Góly: 20,62,65,85 - Špendlíček,67.Vacek.
Sudí Franc,70 diváků,žk 2-2,bez vyloučených.
Sestava: Koubek-Tržil,Reiterman,Šebesta,Šuhaj-Brnický,Vacek,Černý,Slezák /81.Musil/ - Padrnos,Špendlíček /89.Cvach/.