16.09. 2014 SYNOVÉ JDOU VE ŠLÉPĚJÍCH SVÝCH OTCŮ

Velmi úzký kádr zálohy Sapeláků posílí již o tomto víkendu dvojice nových tváří - Vladimír Musil  a Michal Sobotka. I když tak úplně nové tváře to zcela jistě nejsou. Pětadvacetiletý středopolař Vladimír Musil je synem našeho dlouholetého hráče a funkcionáře Vládi Musila / mimo jiné střelce 107 mistrovských gólů/ , v našem klubu bude hostovat ze sousedního Sokola Bohdalov. Čtyřiadvacetiletý Michal Sobotka ze Stáje přímo pochází, jeho otcem je taktéž náš dlouholetý hráč, vynikající levé křídlo Josef Sobotka. Michal začínal v našem klubu, jeho dalšími štacemi byla Vysočina Jihlava, potom Slavoj Polná, FK Humpolec a naposledy TJ Věžnice. Je kmenovým hráčem FK Humpolec.

Chtěli bychom i touto cestou poděkovat předsedům klubů FK Humpolec / panu Milanu Kopicovi/ a Sokola Bohdalov / panu Aloisu Matějíčkovi/ za vstřícné jednání a Vláďovi a Michalovi přejeme, ať se jim u nás daří tak dobře, jako v dobách minulých jejich otcům.