31.08. 2014 SAPELI POLNÁ"B" - SK MRÁKOTÍN 4 - 0 / 2-0 /

Již v páté minutě utkání srazil v šestnáctce hostující stoper Martina Matějíčka, penalta se však k údivu všech nekopala. Poté se neprosadili Petr Tlačbaba a Pavel Matějíček, Robert Černý dokonce pohrdl i penaltou.Až pěkná střela Jirky Matějíčka zpoza šestnáctky přivedla Sapeláky do vedení. Domácí tým pokračoval v plném nasazení a předváděl opravdu pěkný kombinační fotbal. V závěru první půle napodobil Pavel Matějíček svého bratra Jirku a opět střelou zpoza šestnáctky zvýšil na 2-0.V druhé půli nejlepší hráč utkání Jirka Matějíček hlavou zvýšil na 3-0. Potom dvakrát neuspěl Vojta Musil, ale důrazný Petr Tlačbaba propálil vše co mu stálo v cestě a zvýšil na 4-0.Potom spálil tutovku Vlaďa Cink a když hlavní sudí neodpískal ani druhou penaltu, opět po faulu /tentokrát gólmana/ na Martina Matějíčka, skončilo utkání i tak příjemným výsledkem 4-0.

Celý tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon, hlavními tahouny byli bří Matějíčkové a Vojta Musil.

Sudí: Michut,Fiala,Lán.  žk: 1-0. bez vyloučených. 30 diváků.

Góly: Jiří Matějíček 2x, Pavel Matějíček, Petr Tlačbaba.

Sestava:Babínek - Vala,Petr Dvořáček,Černý, J.Cink / 55. D.Boháček/ - Musil, J .Matějíček, P. Matějíček, M. Matějíček - Klíma /70. Vl. Cink/, Tlačbaba Petr / 80. Komárek/.