30.08. 2014 SK OKŘÍŠKY - SAPELI POLNÁ 1 - 1 / 1-1 /

Sapeláci hráli v první půli - zvláště v úvodních třiceti minutách velmi aktivně, domácí však bránili ve velkém počtu před svoji šestnáctkou a nebylo jednoduché se přes obranou hráz prosadit. Přesto jsme si v úvodní čtvrthodince vypracovali tři pěkné šance, s hlavičkou Davida Padrnose i se střelami Lukáše Slezáka si však výtečný domácí gólman Fiala poradil. Ve 30. minutě sklepl Mára Zamazal míč Davidu Padrnosovi a ten nádherným volejem napálil míč pod břevno okříšské svatyně 0-1. Sapeláci chtěli své vedení zvýšit, bohužel se jim čím dál méně dařila kombinace, silně omlazená záložní řada toho sice hodně naběhala, ale nevěděla si rady s dobrou defenzivou domácích.Z toho pramenily časté zbytečné ztráty míče a tudíž fyzicky velmi náročný styl hry. Domácí měli v první půli dvě příležitosti, v 37. minutě střelu Linharta z 25 metrů vyrazil Petr Koubek na roh, z kterého se bohužel domácí tým "dočkal" vyrovnání Dočkalem. Jeho první pokus Petr Koubek vyrazil, bohužel na dorážku již nedosáhl. V druhé půli se hra vyrovnala a od 70. minuty, kdy záložní řada i útok Sapeláků zcela odpadl měli okříšští navrch a hrozili hlavně při standartních situacích. Zásluhou výtečné hry obranné řady a pozorného Petra Koubka jsme nakonec bod za remízu 1-1 ubránili. Trenéři opět neměli možnost týmu výrazně pomoci z lavičky, nastoupilo 11 relativně zdravých hráčů a byl to jejich třetí zápas během šesti dnů. Po taktické stránce jsme nesehráli dobré utkání, naše mladá záložní řada bušila do zahuštěné obrany domácích, místo aby si trpělivě svého soupeře povytáhla a nechala ho trochu hrát. Navíc byl na řadě našich hráčů vidět tréninkový deficit - zvláště na Davidu Mackovi a Honzovi Vackovi, kteří byli na tříměsíčních stážích v zahraničí a pochopitelně nemohli zvládnout dvě utkání během tří dnů.Tudíž neměl mnoho prostoru ani David Padrnos, který sice nádherně skóroval, ale jinak nebyl tentokrát vidět.Náš tým se snažil, bohužel se nám nedařila kombinace, přesto je bod z hřiště soupeře velmi cenný./Do utkání nemohli zasáhnout Z.Tlačbaba, J.Szabo, P. Barák, P. Fišer, R. Černý, J. Šebesta, J. Lokvenc atd./ Sudí: Tomášek, žk: 1-1, bez vyloučených. 150 diváků. Gól: 30. min - David Padrnos Sestava: Koubek - Takacs,Reiterman,Rychtecký,Zamazal - Slezák,Brnický,Vacek,Macko /81. Tržil/,Dvořáček - Padrnos.