17.04. 2011 Sapeli Janovice - FK Pelhřimov "B" 2 - 0

Sapeláci měli před utkáním s velmi kvalitním soupeřem velké problémy se sestavou,hned čtyři hráči mají vleklé svalové problémy a již od prvního jarního kola stále chybějí Zamazal a Cvach. Nakonec musel do útoku nastoupit gólman Musil a je třeba říci,že si vedl velmi dobře.
Od první minuty utkání se hrál kvalitní fotbal s plným nasazením na obou stranách a v první dvacetiminutovce byla hra obou týmů naprosto vyrovnaná./dvě šance nedali Sapeláci,na druhé straně nebezpečnou střelu vyrazil Koubek/.V 18.minutě docílili hosté branku z jasného postavení mimo hru,které bylo řádně odmáváno a odpískáno.V druhé části první půle již měli navrch domácí,hosté se snažili jejich hru rozkouskovat za každou cenu,počet žlutých karet je zcela zřejmý a to se mělo minimálně v jednom případě na pelhřimovské straně i červenat.Přicházely další šance,ve většině šancí byl kanonýr Padrnos,měl však špatně seřízená mířidla a nepodařilo se mu dorazit míč ani do prázdné branky.Je však třeba vyzvednout výkon mladého gólmana hostí Rohovce,který své mužstvo mnohokrát podržel.Ve 40.minutě po pěkné kombinaci nastřelil Slezák tyč a když se poté neprosadil opět Padrnos,tak se šlo do kabin za nerozhodného bezgólového stavu.
V druhé půli již na hřišti vládlo jednoznačně domácí mužstvo,hrálo jako jeden muž a bylo se rozhodně na co dívat.Branka hostí však byla stále zakletá,Sapeláci nedokázali skórovat ani z nejvyloženějších situací.V 61. minutě obětavě nastoupil zraněný Barák a v 69.minutě po centru Brnického rozhodl hlavičkou utkání.O pět minut později musel být vystřídán a na jeho místo nastoupil Reiterman.Domácí mohli přidat další gól ze hry,ale Padrnose vychytal skvělý Rohovec.V 83.minutě nastoupil "žolík" Šuhaj a po standartce "ala Puklice" a centru Špendlíčka zvýšil na konečných a zcela jistě zasloužených 2-0 pro Sapeláky.Hosté měli v druhé půli jedinou šanci,kterou pohrdl Hurda a tak je konečný výsledek pro pelhřimovské řekněme lichotivý.
Domácí tým zaslouží týmové poděkování za předvedený výkon a nasazení.
Branky: 69.Barák,88.Šuhaj
sudí:Zadina,