13.07. 2014 TJ NOVÁ VES - SAPELI POLNÁ 1 - 3 / 1-2/

K prvnímu přípravnému utkání nastoupili Sapeláci v silně omlazené sestavě, s řadou nových tváří. Představili se na hřišti tradičního rivala z Nové Vsi, který odmítl postup do krajského přeboru. V první půli se hrál velmi kvalitní fotbal, Sapeláci těžili z přímočarých akcí, domácí hrozili ze standartek, zvláště výborný Havlík měl v první půli několikrát blízko ke vstřelení branky.

Domácí se ujali vedení, potom však skorovali pouze Sapeláci. Na 1-1 srovnal  Koukal. Druhou branku Sapeláků vstřelil ještě do poločasu Tlačbaba a krátce před koncem utkání zvýšil na konečných 1-3 z pokutového kopu Barák.

Mladý tým Sapeláků odvedl poctivý a bojovný výkon a přestože dohrával posledních třicet minut / po zranění Lokvence/ v deseti borcích dokázal cenné vítězství udržet.

Nejlepší hráči: Vacek, Barák, Brnický.

Sestava: Babínek - Brnický, Heřmánek, Lokvenc, Vacek - Novotný, Fišer, Barák, Kolman - Tlačbaba, Koukal.