23.06. 2014 NOVÉ DVORY 2014

Jubilejní pětadvacátý ročník turnaje v malé kopané se hrál o tomto víkendu v Nových Dvorech u Polné. Po pětadvacáté v něm nastoupil náš tým AC Bábus klub Polná tvořený řadou veteránů, doplněný několika mladíky. I přes to, že jsme víc než se soupeři bojovali s tradičně velmi nerovným terénem, tak jsme zlepšeným výkonem v semifinále a ve finále a musíme říct že i za přispění štěstí turnaj vyhráli.

Bylo to již PATNÁCTÉ VÍTĚZSTVÍ AC Bábus klubu na tomto turnaji.

Sestava AC-BK:

staří - Josef Šimánek /37 let/ - Mirek Fišer /48/, Petr Horský /47/, Jiří Babínek /48/, Petr Klíma /47/, Petr Pytlík /37/

mladí - Ondřej Záškoda /27/ , Jan Horský/17, Jiří Babínek /17/, Jakub Holub /18/, Marek Šimek/19/, Štěpán Bambula /24/.

Nejlepším střelcem turnaje byl náš Ondra Záškoda se čtyřmi brankami.

Umístění AC BÁBUS KLUBU v pětadvaceti ročnících turnaje v Nových Dvorech /1989-2014/.

15 x vítězství

5 x druhé místo

3 x třetí místo

1 x čtvrté místo

1 x páté místo

Foto AC Bábus klubu z turnaje v Nových Dvorech si můžete prohlédnout zde.