12.06. 2014 VÍKENDOVÝ PROGRAM NAŠICH TÝMŮ

Závěrečný víkend jarní části bude pro Sapeláky velmi  "nabitý". V pátek nás čeká trénink obou týmů a následné vyhodnocení úspěšné sezóny. V sobotu potom v 16.30 nastoupí na  stadiónu ve Stáji náš "B" tým proti záloze Staré Říše, která je horkým aspirantem na postup do přeboru. Očekává se, že přijede v nejsilnější sestavě, neboť jejich "Áčko" hraje v Bystřici již v pátek.

O půl sedmé začne utkání starých gard, naším soupeřem bude stejná generace Sokola Bohdalov. V našich dresech přislíbili účast např: Pavel Krpálek, Petr Dvořáček, Petr Klíma, bří Boháčkové, Libor Hamara, Pavel Dufek, Mirek Tlačbaba, Vladislav Cink a další plejeři let minulých.

V neděli potom od 10.15 nastoupí Sapeláci k poslednímu mistrovskému utkání letošního krajského přeboru, představí se ve Velké Bíteši. Jelikož půjde o poslední zápas před letní přestávkou, věříme, že se náš tým představí v co nejlepším světle a bude se chtít s letošní sezónou rozloučit vítězně.