06.06. 2014 Pavel Krpálek končí kariéru

Když "KRPI" přišel v létě 2002 v osmadvaceti letech z Luk n/Jihlavou  do našeho klubu, tak si myslel, že odchytá dvě sezóny a skončí s fotbalem. Nakonec však bylo vše jinak.....Píše se rok 2014 a Pavel ještě stále "čape" v bráně Sapeláků a stále je vynikající. Léta však nezastavíš, zdraví se začíná ozývat a populární "OLI" se rozhodl, že už nebude pokračovat ve své dlouhé a úspěšné kariéře. V neděli ho tak naši fanoušci naposledy uvidí v domácí brance při mistrovském utkání. Tento týden Pavel, velmi skromný kluk a výborný kamarád  oslavil čtyřicítku a současně se loučí na fotbalovém trávníku. Po dvanácti letech v dresu Sapeli, je členem nejlepší jedenáctky historie našeho klubu a rovněž nejlepším gólmanem šestatřicetileté historie naší tělovýchovné jednoty.

I touto formou Pavlovi děkujeme za vše, co pro náš klub za dlouhá léta udělal.

Malou útěchou pro naše příznivce je, že "Krpi" přislíbil účast při utkáních staré gardy Sapeláků, takže se s ním budeme na našem stadionu i nadále vídat.

Zde si můžete prohlédnout foto