03.11. 2010 Sapeli Janovice - SK Přibyslav 3 - 3

Sapeláci potřebovali v posledním kole minimálně remizovat,aby přezimovali na prvním místě tabulky,ale chtěli pochopitelně vyhrát.Hrálo se nezvykle v sobotu,někteří hráči šli rovnou z práce,ale na to se nelze vymlouvat,soupeř na tom byl stejně.Do vedení šli domácí Petrem Barákem,který byl sražen ve vápně a sám ztrestal soupeře ze značky pokutového kopu.Netrvalo to ani pět minut,domácí silně "zachrápali" a zkušený Strašil vyrovnal na 1-1.Podruhé dostal do domácí do vedení Jirka Šebesta,radost však trvala slabou minutu a vyrovnal důrazný Škacha,který dorazil Koubkem vyražený trestný kop Krčála.Domácí vedli v utkání ještě do třetice,kdy se po závaru před brankou soupeře prosadil hlavou Honza Vacek.Bohužel ani tentokrát nám soupeř nezůstal dlužen odpověď a deset minut před koncem vyrovnal Vopršal.
Potom ještě nastřelil Tomáš Reiterman břevno/zrovna tak jako v první půli/ a soprocentní šanci nedal /rovněž tak jako v Pohledu/ Milan Špendlíček.Musíme být spravedliví a přiznat,že náš výkon nebyl zrovna oslnivý,ba naopak a že náš soupeř měl také řadu dalších příležitostí,které nedokázal zužitkovat.Remíza je spravedlivým vyjádřením poměru sil a šancí na hřišti.
Remízou skončilo i vzájemné vypořádávání účtů po konečném hvizdu zcela nepřesvědčivého sudího Hájka.Jak bývá v závěrečných utkáních ročníků již tradicí,Mára Zamazal "vzal" spravedlnost do svých rukou a řádně vyčinil svému mladšímu hráčskému kolegovi z Přibyslavi.Tomu se to pochopitelně nelíbilo a tak budou oba svým týmům v jarní části zcela jistě několik kol chybět.Jistě není bez zajímavosti,že naším jediným vyloučeným v každém ročníku je jen a pouze Marek Zamazal - těžko k tomu něco dodávat.

Každopádně je třeba poděkovat všem hráčům /pochopitelně i Márovi/ za poctivě odmakanou sezónu,za obětavý přístup,za perfektní vztahy v kolektivu a nakonec i za výborné výsledky.To samé platí o práci trenéra Václava Hospodky.Škoda jen slabší výtěžnosti bodů v závěru soutěže,mohlo to být ještě veselejší.

Ještě fakta k utkání: sudí Hájek,diváků 80,žk:5-5,vyloučení 1-1,Zamazal-Škacha.
branky:13.Barák,28.Šebesta,38.Vacek-17.Strašil,29.Škacha,79.Vopršal.Poločas 3-2.
Sestava- Koubek-Zeman/77.Lapeš/,Tržil,Reiterman,Šebesta-Zamazal,Brnický,Vacek,Černý-Barák/78.Cvach/,Špendlíček.