29.03. 2014 TJ Hodice - Sapeli 4 - 0 /3-0/

Našim hráčům se první jarní mistrovské utkání vůbec nevydařilo. A to začalo velmi slibně. V desáté minutě šel sám na domácího gólmana Pavel Matějíček, byl metr před šestnáctkou zezadu sražen, domácí hráč byl vyloučen a my jsme zahrávali standartku, ze které jsme nic nevytěžili. Přestože hráli hodičtí osmdesát minut v deseti, jejich bojovnost byla příkladná a z mnoha šancí dokázali v první půli třikrát skórovat.V druhé přidali gól navrch a jelikož dvě sapelácké šance gólem neskončily, odvážejí si naši hráči vysokou prohru  0 - 4 .Hlavní sudí řídil utkání velmi špatně, a to na obě strany. Zajímavostí utkání je že na obou stranách hráli tři bratři. U nás to byli Jirka,Martin a Pavel Matějíčkové a u hodických zase trio bratří Biskupových. Tento minisouboj, stejně tak jako celé utkání  tentokrát jednoznačně ovládli hodičtí.

Sestava:  Babínek - Vala,Černý /8O. Komárek/,Lokvenc,Bratršovský M. /46. Pekárek L./ - Matějíček P.,Matějíček J.,Matějíček M.,Cink Vl/46. Klíma/. - Tlačbaba Petr, Pekárek D. /70.Boháček/.