16.03. 2014 SAPELI "B" - Nadějov 2 - 6 /0-4/

Sapeláci předváděli v první pětadvacetiminutovce skvělý "ťukes", kterému chybělo jediné - gólové vyjádření.Tutovky neproměnil Pavel Matějíček, ani nadvakrát Láďa Cink. Potom přišly chyby domácích beků a skóre hrozivě narůstalo ve prospěch nadějovských. Výsledek první půle 0-4 hovoří za vše. Nadějovští mohli přidat řadu branek i v druhé půli, nakonec skončilo jen u dvou. Sapeláci si v druhé půli také vytvořili několik šancí /Tomáš Halík minul, Pavla Matějíčka vychytal gólman/, dokázali však proměnit jen dvě.Své sólo proměnil Martin Matějíček a svoji druhou šanci zakončil gólem Tomáš Halík. Sapeláci podali v tomto utkání nekolektivní výkon,za pochvalu stojí pouze výkony Martina a Pavla Matějíčkových.

Rozhodčí: Babínek st.

Sestava: Babínek ml. - Lokvenc,Tlačbaba Petr,Pekárek L.,Bratršovský M./46.Tlačbaba Pavel/ - Cink Vl.,Matějíček J./27.Boháček D./,Matějíček M,Pekárek D. - Matějíček P.,Komárek /70.Halík Tomáš/.