15.03. 2014 SAPELI POLNÁ - SK Přibyslav 0 - 2 /0-0/

Sapeláci měli velké komplikace se sestavou /Slezák,Černý v zaměstnání, Rychtecký,Vacek-hory,Barák,Brnický - zranění po autonehodě, Lokvenc - stavba/.Přibyslavští výborně dirigovaní Krčálem byli pohyblivější, překypovali elánem,měli více ze hry, ale v první půli se do vyložené šance nedostali a tak poločas skončil bezbrankovou remízou.V první minutě druhé půle se hosté ujali vedení z přímého kopu.Potom se Sapeláci zlepšili, vytvořili si několik vyložených  šancí /Reiterman tyč, Padrnos a Tlačbaba vedle, Matějíčka podvakrát vychytal gólman. A když v poslední minutě zápasu promarnil tutovku Fišer, podnikli přibyslavští rychlý brejk a těsně před konečným hvizdem zvýšili na 0-2. Tento přípravný zápas měl svoji kvalitu a význam.

Góly: Krčál 2,

Sudí: Šula, Krejčí, Babínek.

Sestava: Koubek /46.Krpálek/ - Tržil, Reiterman,Zamazal, Šebesta /M. Matějíček/ - Szabó, Fišer, Špendlíček, P.Matějíček,Padrnos - Tlačbaba.