05.12. 2013 DVD Z OSLAV 35.VÝROČÍ KLUBU

Včera bylo dokončeno DVD z oslav 35. výročí založení naší TJ SAPELI. Je na něm zachycen celý průběh slavnostního odpoledne. Obě utkání /starých gard SAPELI JANOVICE a Sokolu Puklice a výběru SAPELI JANOVICE proti současnému kádru SAPELI POLNÁ/, slavnostní ceremoniál, vzpomínka na naše bohužel již zesnulé kamarády, fota z historie i zajímavé rozhovory s účastníky akce. Dle našeho názoru velmi zdařilé DVD zpracované naším kamarádem a příznivcem Josefem Bártou je krásnou památkou pro všechny , kteří byli nebo jsou spojeni s naším klubem. DVD jsou k dispozici u předsedy klubu Jiřího Babínka v symbolické ceně padesát korun.
V průběhu jarní části soutěží budou k dispozici v bufetu na stadioně ve Stáji u Dáši Komárkové.