02.10. 2013 SAPELI POLNÁ - 1.FC JEMNICKO 2 - 3 /1-2/

Již v šesté minutě zastavili hostující obránci unikajícího Davida Padrnose nedovoleně v šestnáctce a kopala se penalta.Její exekutor Luboš Rychtecký se nemýlil a Sapeláci vedli 1-0. Aktivnější a fotbalovější však byli hosté z Jemnice a ve 23. minutě po zásluze vyrovnali. Chybu obránců potrestal kanonýr Kříž.O šest minut později Kříž přenechal míč na hranici šestnácky Krejčovi a ten mířil přesně. Jemničtí o gól vedli!
Těsně před přestávkou srazil gólman hostí Davida Padrnose, penalta se k údivu všech nekopala.Vzápětí minul osamocený Luboš Morkus ze dvou kroků zívající branku Jemnice a tak se šlo do kabin za stavu 1-2.
Po změně stran Sapeláci přidali a šťastným gólem Luboše Morkuse přímo z rohu v 75.minutě vyrovnali.Jenže štěstí přeje připraveným a my jsme v tomto utkání rozhodně připraveni nebyli, proto padl třetí gól a padl do sítě Sapeláků. V 81. minutě neuhlídali naši beci centr na Kříže a ten nedal hlavičkou našemu gólmanovi žádnou šanci.
Nezbývá než sportovně pogratulovat lepšímu týmu soupeře, který nás poprvé ve vzájemných utkáních porazil.
Nejlepší hráči: Krejča,Kříž,Kopeček.
Sudí:Čamra, žk: 1-2, bez vyloučených. 3O diváků.
Sestava: Krpálek - Zamazal,Tržil,Reiterman,Barák - Fišer,Brnický,Vacek /62.Lacina/,Rychtecký - Morkus,Padrnos.