00.00. 0000 ÚSTRAŠÍN x JANOVICE 1:4

V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie. Ústrašín svoje šance neproměnil, naopak hosté se ujali vedení krásnou střelou Mareše po rozehraném trestném kopu.
?O přestávce jsme si řekli, že se pokusíme soupeře přitlačit a se zápasem něco udělat. Něco jiného jsou plány a realita. Udělali jsme dvě hrubé chyby, které Janovice potrestaly,? poznamenal kouč Ústrašína Radek Klap.
Teprve pak snížil z penalty po sražení Fuxe Běloch. Vítězství fotbalovějších a ve druhém poločase o poznání lepších hostů pečetil Padrnos.
Góly: 73. (PK) Běloch ? 48. a 85. Padrnos, 38. Mareš, 54. (PK) Špendlíček. Rozhodčí: Sýkora. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas: 0:1. Janovice: Bratršovský ? Došek, Špendlíček, Tržil, Vomela (70. Musil) ? Zamazal, Lapeš, Chramosta, Slezák (20. Mareš) ? Lokvenc, Padrnos.