11.09. 2013 Slavoj Žirovnice - SAPELI POLNÁ 1 - 3 /1-2/

Sapeláci měli před utkáním velké problémy se sestavou, s týmem neodcestoval Luboš Morkus /v trestu/ a David Lacina /neuvolněn ze zaměstnání/,až po začátku utkání dorazili Tomáš Reiterman, Jakub Szabó a Petr Klíma /nehoda na dálnici/.Přesto Sapelákům vyšel začátek utkání - v páté minutě se prosadil po rohu Máry Zamazala hlavou Luboš Rychtecký. V další příležitosti se objevil David Padrnos, bohužel gólem neskončila. Naopak ve 20.minutě měl domácí nikým neatakovaný Rozporka na šestnáctce tolik místa, že napřáhl a vymetl šibenici.V druhé části první půle měli navrch Sapeláci, což potvrdil v 25. minutě nádherným slalomem David Padrnos - 1-2. Po přestávce byli aktivnější domácí, dokázali však nastřelit jen břevno Koubkovy branky. Pojistku tří bodů pro Sapeláky si vzal na starost nejlepší hráč utkání David Padrnos - v 61. minutě přidal svůj druhý gól a zvýšil na 1-3. Možnosti měl i Matěj Brnický a Lukáš Slezák, ale na skóre se již nic nezměnilo.A tak Sapeláci získali /s trochou štěstí/ první letošní body z venku.
Nejlepší hráči:David Padrnos, Milan Špendlíček, Matěj Brnický.
Góly: 20.Rozporka - 5.Rychtecký, 25. a 61.Padrnos.
Sudí: Jílek, žk: 1-3, bez vyloučených. 6O diváků.
Sestava:Koubek - Zamazal /70.Reiterman/,Tržil,Barák,Rychtecký - Vystrčil,Brnický,Špendlíček,Vacek,Fišer /25.Szabó/-Padrnos /80.Slezák/.