19.08. 2013 FC Náměšť/Vicenice - TJ SAPELI POLNÁ 4 - 3 / 2-3/

Sapeláci odjeli do Náměště bez tří hráčů základní sestavy /Petra Tržila,Petra Baráka a Patrika Fišera/ z velmi vážných rodinných důvodů chyběl i asistent trenéra Petr Klíma. Přesto Sapeláci v úvodu utkání domácí tým zaskočili a v první desetiminutovce získali tříbrankové vedení.Po přímém kopu dorážel ve čtvrté minutě neobsazený Luboš Rychtecký za záda Rouska 0-1. O minutu později měl opět lehkou úlohu David Padrnos 0-2.V deváté minutě podnikl další rychlý brejk David Padrnos, jeho ránu domácí gólman vyrazil a Kuba Szabó byl tam, kde měl být 0-3. Sapeláci měli vzápětí ještě dvě obrovské šance, kterými však doslova pohrdli a to byl asi rozhodující moment zápasu.Zatímco Sapeláci ASI NAZNALI ŽE MAJÍ UTKÁNÍ V KAPSE,domácí si to nemysleli a poctivě na hřišti pracovali, což se o našich hráčích říct nedá.Dvakrát podržel tým Petr Koubek,v 38. minutě však kapituloval.Ani to Sapeláky neprobudilo a v téže minutě inkasovali podruhé, takže se třígólový náskok do poločasu smrskl na rozdíl jediného gólu. Přestože se trenér Chramosta snažil v poločasové pauze své hráče nabudit,opak byl pravdou.Čtyři minuty po pauze bylo VYROVNÁNO!!!Přesto mohli Sapeláci utkání ještě dotáhnout do vítězného konce - bohužel agilně hrající David Padrnos své dvě velké příležitosti neproměnil, další příležitosti zazdil Lacina a tak se radovali domácí.V 7O.minutě dokonal utkání zmaru vlastním gólem Tomáš Reiterman..4-3 pro domácí. Střídající Luboš Morkus ještě zvedl výkon Sapeláků v závěrečných minutách, bohužel to ke gólu nevedlo a když pro domácí velmi snaživý pomezní sudí Jurka neoprávněně zastavil Padrnose ve vyložené šanci nezbylo Sapelákům nic jiného než se sklopenou hlavou popřát domácím k zisku tří bodů.
Přestože náš tým dokázal vstřelit velmi silnému soupeři na jeho hřišti tři branky,přestože si vytvořil další gólové šance, přesto odjíždíme bez jakéhokoliv bodového zisku. Může za to velmi naivní hra a to i velmi zkušených hráčů a tentokrát nekolektivní výkon.Je to škoda. Náš tým měl v tomto skvěle rozehraném utkání vyhrát.

Góly: 4.Rychtecký, 5.Padrnos, 9. Szabó.
Nejlepší hráči: nikdo
Sudí: Čamra, žk: 4-2, bez vyloučených, 80 diváků.
Sestava: Koubek - Zamazal,Vystrčil,Reiterman,Špendlíček - Lacina,Rychtecký,Brnický,Vacek /64.Morkus/- Szabó,Padrnos.