19.08. 2013 SAPELI POLNÁ "B" - TJ HODICE 4 - 2 /1 - 2/

Sapeláci předvedli v první čtvrthodině pohledný fotbal a šli do vedení po pěkné kombinaci Petra Tlačbaby a Pavla Matějíčka. Vedení je však natolik ukolébalo, že poctivě bojující hosté dokázali ještě do poločasu skóre otočit a domácí rázem prohrávali 1-2.Do druhé půle Sapeláci trochu přeskupili sestavu, začali více bojovat a nakonec se jim podařilo poctivým výkonem vývoj utkání otočit.Druhý gól Pavla Matějíčka střelou z hranice šestnáctky znamenal vyrovnání.Poté kapitán týmu Martin Matějíček vstřelil rozdílový třetí gól.Vítězství pojistil v devadesáté minutě po pěkném úniku Vlaďa Cink ml.
Svoji premiéru měl v brance domácích šestnáctiletý Jirka Babínek a podal spolehlivý výkon.Nejlepším hráčem utkání byl Jirka Šebesta, dobře mu sekundovali bojovníci bratři Dan a Lukáš Pekárkové,Robert Černý a Martin Matějíček.
góly: P. Matějíček 2,M. Matějíček, Vl. Cink ml. - Suran 2.
Sudí:Michut,Kříž,Staněk. Žk: 1-2, bez vyloučených. 4O diváků.
Sestava: Babínek - Černý,Šebesta,Bratršovský M./60.Vl.Cink/,L. Pekárek - P. Matějíček,J. Matějíček,M. Matějíček,Lokvenc - D.Pekárek /85.Halík/,Tlačbaba Petr.