03.06. 2013 Dekora Ždírec n/Doubravou - SAPELI POLNÁ 6 - 0 /3-0/

Těžko hodnotit největší debakl v dějinách klubu, ale přece jen.....Již ve čtvrté minutě šli domácí lacině do vedení Horáčkem.Po té hráli Sapeláci, jejich tři tutovky bohužel neskončily gólem a tak v 19. minutě Čalkovský za přispění terénu překonal nešťastného Koubka.Potom opět hráli Sapeláci, bohužel dvakrát Szabó, Morkus ani Špendlíček Tomáška nepřelstili. Ve 44. minutě chyboval Szabo a Pátek měl jednoduchou práci 3-0.Přestože měli Sapeláci měli v první půli dvakrát tolik šancí než domácí, odcházeli do kabin s třígolovým přídělem. To nejhorší nás čekalo po změně stran, nejprve nebyla odpískaná penalta za faul na Reitermana /to je tak všechno co můžeme sudím vyčíst, což je při výši porážky zcela zanedbatelné/,poté se Reiterman zranil a než jsme vystřídali opět skóroval Čalkovský 0-4.Později došlo ještě ke zranění Morkuse a již před utkáním hodně zdecimovaný kádr nebyl schopen dohrát utkání bez obdržení dalších gólů. Skorovali ještě Čalkovský a Hanousek.Sapelákům v tomto utkání nevyšlo nic,mají řadu zraněných, ale ani to je neomlouvá vůči konečnému výsledku.Zbývá pět kol,zdravých hráčů je tolik co prstů na jedné ruce, navíc zde máme opět anglický týden, již ve středu hrajeme s kvalitním týmem Havlíčkova Brodu. Půjde se na krev, kdo může aspoň trošku hrát, musí na plac a podobný výsledek se již nesmí opakovat.Bylo by škoda skončit kvůli několika zápasům v druhé polovině tabulky.
sudí:Tesař,delegát:Vidlák, diváků: 100.
Sestava: Koubek,Tržil,Reiterman /59.Rychtecký/,Barák - Szabó,Špendlíček,Brnický,Padrnos - Morkus /75.Slezák/,Vystrčil.