03.06. 2013 SAPELI POLNÁ "B" - Brtnice "B" 2 - 1 /1-1/

První půle patřila hostům, byli fotbalovější,měli převahu v poli a neustále se snažili ohrozit výborného Krpálka v brance domácích.Do vedení však šli Sapeláci, po rohovém kopu prodloužil Jiří Matějíček míč k Petru Klímovi a domácí veterán se nemýlil 1-0.Hosté však pokračovali v dobrém výkonu a nakonec se chvilku před přestávkou dočkali. Po sérii chyb jak hráčů tak rozhodčích vyrovnal Doležal.
Druhou půli odehráli Sapeláci ve velkém stylu, byli bojovnější,rychlejší a také ukázněnější neř favorizovaný soupeř.Prim hráli J. a M. Matějíček,černý a Krpálek, ale i ostatní hráči makali na doraz.Odměnou jim bylo zasloužené vítězství nad vedoucím týmem tabulky které zajistil Martin Matějíček,který obdržel ideální přihrávku od Petra Tlačbaby.
Rozhodčí: Petrlík,Večeřa,Tomášek,diváků:30.
žk:3-1, vyloučení:0-1 /85. min./
Sestava:Krpálek - Vala,Černý,M.Bratršovský,Šerejch-Cink Vl.,Boháček D.J.Matějíček,M.Matějíček - Klíma /40.Komárek/,Tlačbaba.