01.06. 2013 Slavoj Žirovnice - SAPELI POLNÁ 3 - 0 /1-0/

Středeční vložené kolo přineslo tradičně problémy s organizací.Několik hráčů jelo z Prahy, několik z Brna, řada jich prchala dříve z práce, někteří si museli vzít dovolenou.Prostě vyjet v pracovní den vw dvě nebo o půl třetí na fotbal je takřka nemožné.Takže soustředit se po problematickém dnu na fotbal je velmi složité, taky to tak v první půli vypadalo.Z prvního nedorozumění stopera s gólmanem ještě neuhodilo, ale o chvíli později v sedmé minutě již po rohovém kopu domácí vedli.Byli lepší a mohli své vedení zvýšit.Ještě do půle se zranil Fišer a na hřiště musel rekonvalescent Brnický. V druhé půli Sapeláci zabrali, ale prostě se nedařilo a i když byli prvních dvacet minut druhé půle jasně lepší k vyrovnání to nevedlo.Navíc vyrobili zbytečnou penaltu,domácí zvýšili na 2-0 a utkání se jen dohrávalo.Navíc se zranil Szabó, Sapeláci museli dohrávat zápas v deseti a ještě jednou inkasovali. Ale i v deseti mužích jsme podnikali nebezpečné brejky a kdyby naši hráči /zvláště Morkus/ dokázali své šance proměnit, mohlo utkání klidně skončit remizou. Takže Sapeláci nejen nezískali žádný bod, ale ztratili další dva hráče a v závěru soutěže to budou mít s obhájením horních pater tabulky hodně složité.
Góly: 7.Kuš,64.Dýnek /pk/,76.Vodáček.
Rozhodčí:Švehla,žk:2-3,80 diváků.
Sestava: Koubek - Tržil,Reiterman,Vystrčil,Barák-Slezák /74.Zamazal/,Morkus,Špendlíček ,Fišer /40.Brnický/-Padrnos,Rychtecký /46.Szabó.