23.08. 2010 TJ Dobronín - Sapeli Janovice 0-1 /0-0/

Sapeláci odjeli do nedalekého Dobronína s jasným cílem - navázat na předchozí dvě vítězná utkání a dovézt tři body.ˇUkol to však byl nelehký,jednak trenéru Hospodkovi chybělo hned několik hráčů - Brnický,Černý,Šuhaj,Slezák,jednak byla hrací plocha ve velmi špatném stavu,nedalo se na ní kombinovat a to vyhovovalo více tvrdě hrajícím domácím.Paradoxem bylo,že se dříve zranil domácí borec Kalců a teprve potom musel odstoupit náš Vašek Zeman,který obětavě dohrál až do konce první půle.
V prvním poločase se hrál celkem vyrovnaný duel, v největší šanci se ocitl David Padrnos,v samostatném nájezdu ho však domácí gólman vychytal.V druhé půli už byli přece jen Sapeláci aktivnější,domácí si museli pomáhat za cenu faulů,zvláště utočník Kalců měl několik dojezdů "přes hranu".V šedesáté minutě se řítil Padrnos sám na branku soupeře,gólman Chvátal vyběhl před šestnáctku,kde zabránil gólové střele rukou a byl po právu vyloučen.Sapeláci hráli bezmála třicet minut přesilovku,kombinace však vázla - nejen díky terénu,hra se kouskovala a tak nakonec vše vyřešil v 78.Ondra Lapeš,když jeho pumelice z třiceti metrů zapadla k tyči domácího gólmana Schreka 0 - 1.Sapeláci mohli přidat další góly,ale nepodařilo se to ani Barákovi,ani Padrnosovi se Špendlíčkem.Ze tří metrů překopl tvrdě atakovaný Reiterman.Nesmíme zapomenout ani na dvě nádherné střely domácích - Krejčího a Sedláčka,které bravurně vyrazil náš gólman Koubek.I jeho zásluhou si připisujeme další tři body.

Sudí - Nenadál P./Pelhřimov/,delegát mgr.Polodna /Jihlava/,diváků 130,gól 78.Lapeš,žk 1-2,čk 1-0 /60.Chvátal/.
Sestava: Koubek-Zeman/46.K.Špendlíček,Tržil,Reiterman,Šebesta-Zamazal/90.Musil/,Vacek,M.Špendlíček,Lapeš,Barák - Padrnos