21.05. 2013 Slavoj Pacov - SAPELI 1- 3 /1-0/

V první půli se Sapeláci předvedli ve špatném světle. Hráli bez pohybu, chuti, zápalu a dopouštěli se chyb. Při jedné z nich vstřelili domácí ve 27.minutě úvodníé gól zápasu Kabíčkem.V poločase hráčům trenér Chramosta hráčům domluvil a v první čtvrthodině druhé půle došlo k dokonalému obratu - vstřelení tří branek, ve všech měl prsty Szabó. Nejprve byl faulován a pokutový kop proměnil výborně hrající Barák 1-1.Potom nadvakrát Szabó překonal výborného Basíka 1-2 a na 1-3 zvýšil tentýž hráč po sólu přes tři hráče.V 75. minutě tradičně neproměnil tutovku Morkus a když neskorovali v samotném závěru ani domácí,tak si Sapeláci odvezli cenné tři body z hřiště soupeře.
Páté vítězství v řadě je posunulo už na pátou příčku, kterou budou v neděli obhajovat v přímém souboji s týmem Chotěboře, ten je zatím šestý.
Ale přístup a výkon hráčů bude muset být lepší.......
Nejlepší hráči: Barák, Szabó.
Rozhodčí:Křenek,žk:2-1,diváci:100
Sestava: Koubek - Slezák,Reiterman,Tržil,Barák - Fišer,Vacek /89.J.Matějíček/,Špendlíček,Morkus - Rychtecký /46.Vystrčil/,Szabó /81.P.Matějíček/.