16.08. 2010 TJ Sapeli Janovice - TJ Havlíčkova Borová 5 - 1

Sapelákům se povedl vstup do utkání a již v šesté minutě připravil Padrnos ideální příležitost Barákovi,který ji nepohrdl.Ve třinácté minutě byl na konci akce Šebesta a domácí vedli již o dvě branky.A když v 21.minutě "vymíchal" Padrnos tři beky a zasunul podél bezmocného gólmana bylo prakticky po utkání......Sapeláci však hráli naplno a vytvářeli si další šance - nedali 2x Padrnos,Barák ani Špendlíček.Až v 31. minutě zapadl přesný lob /zřejmě centr/ Baráka k tyči hostujícího gólmana.Ještě před poločasem musel střídat výborně hrající Slezák /podezření na vážné zranění zad/.Poločas tedy skončil čtyřgólovým rozdílem a podle toho vypadala i druhá půle.....Reiterman sice v 6o.minutě zvýšil na 5 - 0,domácí však tento stav natolik ukolébal,že hosté,ač.od 65. minuty hráli o deseti mužích dokázali po rohovém kopu snížit na 5 - 1 Kučerou.Trenér Hospodka využil všech tří střídání a i to spolu s rozhodnutým výsledkem a hosty hrajícími o 10 lidech vedlo k tomu,že druhá půle zdaleka nedosahovala úrovně půle první.Přesto mohl Padrnos,Barák,Špendlíček a Reiterman přidat další góly.Vítězství Sapeláků je naprosto zasloužené.
Sudí Franc /Třebíč/,delegát Šula /Třebíč/,100 diváků,žk: 1-4,čk:0-1,poločas 4-0.
góly: 6.a31.Barák,13.Šebesta,21.Padrnos,60.Reiterman-65.Kučera
Sestava:Koubek - Tržil,Reiterman,Zeman,Šebesta - Zamazal/66.Lapeš/,Vacek,M.Špendlíček,Slezák/44.Šuhaj/-Padrnos /73.K.Špendlíček/,Barák.