01.06. 2024 V neděli přijede Bystřice.

zapas.jpg

Před Sapeláky je poslední domácí vystoupení v letošním soutěžním ročníku krajského přeboru. Již dnes můžeme říci, že i přes všechny problémy, které nás v této sezóně provázely /a že jich bylo/ naši hráči zvládli soutěž velmi dobře a na tom již poslední tři zápasy téměř nemohou nic změnit. Každopádně předpokládáme, že náš tým bude chtít závěrečné domácí utkání zvládnout za tři body, zvláště když jsme na podzim v Bystřici předvedli nejhorší výkon sezony a prohráli tam 2:3...

Sapeláci nastoupí v kombinované sestavě a na hrací ploše se zcela jistě objeví i jedna z velkých legend našeho klubu, na což se velmi těšíme.

Náš soupeř z Bystřice hrál dlouhá léta divizi, je to technický tým, má řadu výrazných osobností a tak lze předpokládat, že se bude hrát dobrý fotbal.

Začátek zápasu je tradičně v 10.30 a KFS Vysočina pověřila jeho řízením Karla Straku, Oldřicha Macháta a Daniela Gregara.

[file]