19.05. 2024 SAPELI POLNÁ - SK Okříšky 1:3 (0:2)

Do zápasu s Okříškama jsme vstoupili vlažně a hned z první šance hostů jsme byli potrestání. I po zbytek první půle byli Okříšky lepší a zaslouženě vstřelili druhou branku. Po změně stran jsme přežili dvě velké šance hostů a hra se začala vyrovnávat. V 58. minutě jsme měli velkou šanci na snížení, ale penaltu Fildy Dvořáčka vychytal Fiala. Za nedlouho jsme se přece jen gólu dočkali, když se z dorážky trefil Kuba Vácha. Hosté ale dokázali velmi rychle zareagovat šťastným gólem Benceho. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě několik velmi slušných šancí, ale bohužel jsme zápas zdramatizovat nedokázali

Góly: 62. Jakub Vácha - 3. Martin Dočekal, 42. Radim Bence, 63. Bence Vojtěch.

Sudí: Patrik Žaloudek - Pavel Rosický, Nikolas Šíma. ŽK: 3:0, bez vyloučených. 75 diváků. Delegát KFS Vysočina Ondřej Karlík.

Čejka - Šimek, Urbánek, Vícha, Dvořáček - Bambula /56. Hojsák/, Brabec, Kozojed /46. Vacek/, Vácha /74. Matějíček Pavel/ - Sedláček /56. Čekal/, Bačkovský.