11.08. 2023 Rekonstrukce kabin, výměna střechy i vybudování závlahy se zvládlo v termínu.

11. srpna 1978 založili naši předchůdci v kulturním domě v Janovicích  tělovýchovnou jednotu Vysočina Janovice. Vysočina proto, protože v té době bylo jejím jediným garantem stejnojmenné JZD Vysočina. Když přeskočím historii ocitneme se v roce 2023, tedy v roce 45.výročí založení naší TJ. Při každém pětiletém výročí jsme uskutečnili různé sportovní akce, ocenili bývalé členy, zavzpomínali, popovídali. Letos tomu je jinak.

Podařilo se nám získat dotaci od Národní sportovní agentury, výrazně nám pomohla Obec Stáj, generální partner SAPELI a.s. a řada našich obchodních partnerů, bývalých či současných členů. Výsledkem toho všeho je vybudování nové automatické závlahy hřiště,  rekonstrukce vnitřních prostor a výměna krytiny na starých kabinách. Vzniklo tak opravdu dobře vybavené sportoviště včetně pěkného zázemí.

Můžeme tedy říci, že v den 45. výročí založení naší tělovýchovné jednoty máme být na co hrdí. Odvedli jsme pořádný kus práce. Nyní už jen navázat kvalitními výkony na hřišti.

Přikládáme alespoň několik fotografií.

[file]